Adres : fomara meydanı medical park arkası osmangazi bursa
Telefon : 0533 510 06 96
E-Posta : ayhanturkten@hotmail.com
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 14 Ocak 2013

Bursa Çiğ Köfte

Çiğ Köfte

Her Türlü Toplantı ve Cemiyetlere Özel Günlerinize Size Özel Mekanınıza Gelerek Adıyaman Usulü Elle Çiğ Köfte Yoğurma Hizmeti Verilmektedir.Dilerseniz Firmamızda Günlük Taze Olarak Yoğurulan çiğ Köftemizden  Dilediğiniz Miktarda Sipariş Verebilirsiniz Kapınıza Kadar Servis Yapabiliriz..

Biz hedeflerimize ve bu yolda vermiş olduğumuz mücadelemize 1989 yılında Adıyaman’da başladık. İşletmemizi 2009 yılında Bursa’da Faaliyete geçirerek siz değerli Bursa’lı Dostlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Usta Ellerin Usulüne Has Doğallıktan Taviz Vermeden Tamamen Doğal Malzemeler Kullanarak ve Çiğ Köfteci Lütfi Ustamızın Kendine Has Elle Yoğurma Stili İle Su Vermeden Domates Sosuyla İslahiye’den Getirttiğimiz Özel İsot İle  Çiğ Köftenin İksiri Olan Adıyaman dan Getirttiğimiz Özel Yedi Türlü Baharat İle Oluşturduğumuz Çiğ Köftemizi  Siz  Değerli  Müşterilerimize Sunmaktan Gurur Duyarız.

Fast Food kategorisinde bulunan Bursa Çiğ Köfte sitemize 14 Ocak 2013 tarihinde eklenmiş ve 136 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş