Adres : Nilüfer Ticaret Merkezi Güvenay Sk. No:5
Telefon : +90 (224) 443 16 62
E-Posta : info@ankorinsaat.com
Üyelik Tarihi : 22 Aralık 2012

Ankor İnşaat

Ltd. Şti. 1993 yılının 10.ayında Haşim Kılıç, Şafak Aydın, Kenan Köse ve Adnan Köse ile Ticaret olarak kurulmuş ve SİKA Yapı Kimyasalları bayiliğini alarak Gazcılar caddesinde ticaret hayatına başlamıştır. 1996 yılında Ankor İnşaat Ltd. Şti. oldu ve ticaret hayatına Adnan Köse ve Kenan Köse önderliğinde kurulduğu günden beri aynı felsefe ve anlayış ile SİKA ürünlerini tüketiciye en doğru şekilde sunmaktadır. Şirketimiz 2007 yılı itibariyle SİKA Yapı Kimyasalları A.Ş. tarafından Bölge Distiribitörlüğüne laik görülmüştür. Firmamız, yapı ve yalıtım malzemeleri konusunda yılların deneyimine sahip, güçlü ortaklık yapısı ve uzman bayileri ile birlikte kaliteli hizmeti, ticaretin etik değerlerinden ödün vermeyerek uzun yıllar sunmaya devam edecektir.
Vizyonumuz :
Kurumsal gelişimimizin paralelinde sağlıklı insan ilişkilerimiz ve iş tecrübemizle firmamızı sürekli geliştirmek ve bu doğrultuda bayilerimizin ve tedarikçilerimizin beklentilerini karşılayabilecek nitelikli hizmet vermek vizyonumuzdur.
Misyonumuz :
Vizyonumuzdan aldığımız güç ile bayilerimizin beklentilerini çok iyi kavramak, uzmanlaştığımız konularda en doğru bilgiyi bayilerimize sunarak çıkabilecek her sorunda bayilerimizin ve müşterilerimizin yanında olmak misyonumuzdur.
Kalite Politikamız :
Kurmuş ve yürütmekte olduğumuz kalite yönetim sistemini geliştirerek, bayi memnuniyetini sürekli artırarak bayilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilmektir.
Bayilikler verilecektir.

Firmalar, İnşaat - Yapı - Dekorasyon kategorisinde bulunan Ankor İnşaat sitemize 22 Aralık 2012 tarihinde eklenmiş ve 22 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz